Pozycjonowanie stron www i sklepów internetowych


Pozycjonowanie strony www gwarantuje realny wzrost ruchu na stronie www, zapytań ofertowych, telefonów, zamówień i przede wszystkim zysków.

Zadzwoń lub wypełnij formularz, powiedz czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Formularz +48 603 774 922 Spotkanie Umów spotkanie

Porozmawiajmy o Twoim pozycjonowaniu w Google

Wypełnij formularz, przygotujemy dla Ciebie ofertę i skontaktujemy się z Tobą

Jesteśmy oficjalnym Partnerem:

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Dlaczego pozycjonowanie
stron i sklepów jest konieczne?


01
Pozycjonowanie

97% Internautów w Polsce, gdy czegoś szuka zaczyna od wyszukiwarki Google.

02
Pozycjonowanie

Jest najtańszą i niezwykle efektywną formą promocji ze względu na jej długofalowe działanie.

03
Pozycjonowanie

Internauci darzą wyniki naturalne w wyszukiwarce dużym zaufaniem, co widzimy w setkach kampanii, które prowadzimy.

Pozycjonowanie
Pozycjonowanie

Niezależnie od branży, pozycjonowanie daje znacznie większą liczbę odwiedzin strony i sklepu internetowego osób, które szukają Twoich produktów i usług, a to przekłada się na późniejsze zamówienia.

Krótki czas umowy zaledwie na 6 miesięcy z 1 miesięcznym okresem wypowiedzenia.


Wolimy przywiązywać klientów jakością, a nie kilkuletnimi umowami.

Zacznij pozycjonowanie strony lub sklepu internetowego z INB Marketing


Pozycjonując strony i sklepy skupiamy się na:

  • Optymalizowaniu pozycjonowanej strony pod kątem treści i zawartości słów kluczowych.
  • Optymalizowaniu pozycjonowanej strony pod kątem kodu.
  • Tworzeniu treści atrakcyjnych dla internautów, aby zadbać o użyteczność strony dla jej użytkowników – artykuły piszemy dla ludzi, nie dla robotów, co sprawia, że zmniejsza się współczynnik odrzuceń, który wpływa na jakość strony i jej pozycje.
  • Zdobywaniu linków bezpośrednich do domeny tylko w sposób ręczny.
  • Pozyskiwaniu linków z portali wielotematycznych oraz z serwisów tematycznie powiązanych z Państwa branżą, serwisów opiniotwórczych, portali ogłoszeniowych, artykułów sponsorowanych na portalach, które ą regularnie odwiedzane przez Internautów i czytane. Dysponujemy bazą ponad 5000 portali .
  • Wzmacnianiu zdobytych linków poprzez podlinkowanie i tworzenie rozbudowanych piramid linków.
  • Dostarczeniu efektów w postaci zwiększania ruchu na stronie z wyszukiwarki Google, a nie tylko wyników na pierwszej karcie dla kilku fraz kluczowych.

Kompleksowe kampanie reklamowe w Internecie

Z doświadczenia wiemy, że skuteczność marketingu internetowego zależy od ilości punktów styku, jakie ma z Twoją marką Twój klient. Dlatego jeśli zamawiasz kampanię w social media, a my uznamy, że do osiągnięcia skutecznych efektów potrzebujesz czegoś więcej, zaproponujemy Ci dodatkowe rozwiązania.

Twój sukces będzie naszym sukcesem. Nigdy odwrotnie.

Dlaczego warto wybrać nas?

Inny - Nowoczesny - Bliski ludziom

Przykłady sukcesów naszych Klientów


Wyniki pozycjonowania

Klient 1 - Początek współpracy
3 kwartał 2019


Kiedy rozpoczynaliśmy współpracę z tym klientem jego sklep dopiero raczkował, a sprzedaż była na bardzo niskim poziomie. Jak to przy nowym sklepie na świeżej domenie.

Wybacz, że nie podajemy nazw, ale w ten sposób chcemy chronić dane klientów przed konkurencją z ich branży. Twoje dane również będziemy chronić.

Klient 1 - rok później


Klient powierzył nam kompletną obsługę kampanii w internecie. W kolejnym roku, dzięki połączeniu pozycjonowania, reklam w Google Ads, Facebook Ads i ceneo wypracowaliśmy sprzedaż na poziomie ponad 800 000 zł.

Wyniki pozycjonowania
Wyniki pozycjonowania

Klient 1 - 2 lata później


Jak się domyślasz, kontynuujemy współpracę. W minionym roku zwiększyliśmy sprzedaż w sklepie klienta o kolejne 240 000 zł osiągając wynik ponad 1 047 000 zł.

Klient 2 – Początek współpracy
3 kwartał 2020


W przypadku tego klienta również zajmujemy się e-commerce kompleksowo. Realizujemy pozycjonowanie, Google Ads, Facebok Ads i reklamę na ceneo. Wynik w pierwszym roku to zaledwie niespełna 62 000 zł, ale pamiętaj, że dopiero się rozpędzamy.

Wyniki pozycjonowania
Wyniki pozycjonowania

Klient 2 - rok 2021


Kampania jest trudna, asortyment w sklepie bardzo zróżnicowany, ceny mało konkurencyjne, a budowa sklepu nie ułatwia nam pracy (ps. Klient przyszedł do nas ze swoim sklepem 😊). Wypracowaliśmy sprzedaż na poziomie 618 000 zł.

Klient 3 - Kampania Sezonowa


Przykład klienta, którego grupa docelowa reaguje tylko w 1 miesiącu w roku. Screen dotyczy wyniku sprzedażowego 525 000 zł wygenerowanego w lekko ponad miesiąc, prowadząc kompleksową kampanię w Google Ads, Facebook Ads, Ceneo i oczywiście z wykorzystaniem pozycjonowania, które realizujemy przez cały rok. W ramach kampanii wykorzystywaliśmy także zimne bazy newsletterowe klienta i kampanie display, które w tym przypadku się nie sprawdziły.

Wyniki pozycjonowania
Wyniki pozycjonowania

Klient 4 - Sprzedaż Online i Offline


Realizując kompleksową kampanię skupiliśmy się na pozycjonowaniu, ceneo i reklamie w Google Ads. Media społecznościowe zostały pod opieką działu marketingu tego klienta. Wynik sprzedaży bezpośrednio przez sklep internetowy wyniósł ponad 420 000 zł, ale w tym wypadku należy wspomnieć, że ze względu na charakter produktów duża część sprzedaży przenosiła się na sprzedaż telefoniczną lub bezpośrednio w sklepie stacjonarnym klienta. Sklep internetowy służył jednocześnie jako wizytówka sklepu stacjonarnego.

Klient 5 - Kampania Sezonowa


Przedstawiamy kolejny przykład kompleksowej kampanii, gdzie klient zlecił nam pełny outsourcing działu marketingu. Tutaj także zajmowaliśmy się obsługą wszystkich kanałów sprzedażowych. Przez 6 miesięcy, gdzie główna sprzedaż była zrealizowana w przeciągu 2 kluczowych miesięcy sezonu, sprzedaż w sklepie internetowym wyniosła blisko 1 900 000 zł. Warto tutaj dodać, że księgarnia była w tym czasie w procesie przygotowywania nowego sklepu, a my pracowaliśmy na sklepie wykonanym ponad 10 lat wcześniej, absolutnie nie przystosowanym do urządzeń mobilnych. Rok wcześniej klient wygenerował w tym samym okresie ok. 300 000 zł sprzedaży, co daje wzrost o 1 600 000 zł r/r.

Wyniki pozycjonowania
Wyniki pozycjonowania

Klient 6 - Google Ads, Facebook Ads, pozycjonowanie sklepu


W tym przykładzie wynik 1 500 000 zł w czteromiesięcznej kampanii wygląda bardzo ładnie. Trzeba jednak sprostować, że nasze osiągnięcia dotyczą tylko częściowo tego sukcesu. Z naszych działań seo, Google Ads i Facebook Ads dostarczyliśmy klientowi dodatkowej sprzedaży na poziomie ok. 717 000 zł.

Opinie klientów o INB Marketing


Naszym zdaniem pisane testimoniale są mało wiarygodne, dlatego poprosiliśmy naszych Klientów, aby o naszej współpracy powiedzieli kilka słów przed kamerą. Najskuteczniejsze w marketingu zawsze były i będą rekomendacje.

Opinia Demi youtube
Anetta Szymanek

Salony Mody Ślubnej DEMI

Opinia Kulka youtube
Maciej Kulka

OSK Kulka, Rozliczanie Czasu Pracy Kierowców

Opinia Niedźwiedź youtube
Krzysztof Niedźwiedź

Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A., Kancelaria Niedźwiedź

Opinia Demi youtube
Katarzyna Jaworowska

Salon kosmetyczno - fryzjerski TINA

Opinia Kulka youtube
Jacek Orzeł i Mariusz Nenckarski

Grupa Orzeł Nenckarski

Opinia Niedźwiedź youtube
Tomasz Kośkiewicz

TMK Serwis

Opinie Google


Michał Janiszek, CEO

Głęboko wierzę, że nasza współpraca będzie źródłem obustronnych korzyści. Jestem również przekonany, że będzie ona naszym wspólnym ogromnym sukcesem otwierającym drzwi do wieloletniej współpracy, tak jak ma to miejsce w przypadku innych naszych Klientów z którymi współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli od 2011 roku.

Do każdej współpracy podchodzimy na partnerskich warunkach, więc jeśli w trakcie realizacji projektów występują nieprzewidziane okoliczności, to rozwiązujemy je elastycznie.

Michał Janiszek

Zwykły gość od niezwykłego marketingu, CEO