Medical Tourism


Lubelskie Konsorcjum Turystyki Medycznej Medical Tourism to projekt 10 podmiotów z branży medycznej powołany do promowania lubelszczyzy jako centrum medycznego Europy środkowo-wschodniej.

W ramach naszej współpracy mieliśmy okazję zaprojektować logo, stworzyć portal informacyjny, przygotować kompleksowo stoisko reklamowe na konferencję międzynarodową, wykonać animowaną prezentację wyświetlaną na tv w trakcie konferencji oraz poprowadzić kampanię marketingową.

Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio
Michał Janiszek, CEO

Głęboko wierzę, że nasza współpraca będzie źródłem obustronnych korzyści. Jestem również przekonany, że będzie ona naszym wspólnym ogromnym sukcesem otwierającym drzwi do wieloletniej współpracy, tak jak ma to miejsce w przypadku innych naszych Klientów z którymi współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli od 2011 roku.

Do każdej współpracy podchodzimy na partnerskich warunkach, więc jeśli w trakcie realizacji projektów występują nieprzewidziane okoliczności, to rozwiązujemy je elastycznie.

Michał Janiszek

Zwykły gość od niezwykłego marketingu, CEO