Liveno


Liveno to producent baterii łazienkowych, kranów, kabin prysznicowych i wyposażenia łazienek. Produkty tej marki możecie znaleźć m.in. w marketach Mrówka i BricoMarche.
Z ogromną przyjemnością już od 2 lat regularnie projektujemy dla tego klienta opakowania do nowych serii produktów, katalogi ofertowe, broszury informacyjne, cenniki, ulotki, wizytówki. Mieliśmy także okazję przygotowywać stoisko na targi branżowe. W planach dalszej współpracy jest stworzenie nowej strony www i rozpoczęcie działań marketingowych na facebooku.

Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio
Michał Janiszek, CEO

Głęboko wierzę, że nasza współpraca będzie źródłem obustronnych korzyści. Jestem również przekonany, że będzie ona naszym wspólnym ogromnym sukcesem otwierającym drzwi do wieloletniej współpracy, tak jak ma to miejsce w przypadku innych naszych Klientów z którymi współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli od 2011 roku.

Do każdej współpracy podchodzimy na partnerskich warunkach, więc jeśli w trakcie realizacji projektów występują nieprzewidziane okoliczności, to rozwiązujemy je elastycznie.

Michał Janiszek

Zwykły gość od niezwykłego marketingu, CEO