Auto Remont Lipert


Auto Remont Lipert to lokalna, lubelska firma zajmująca się kompleksową mechaniką pojazdową oraz świadcząca usługi w zakresie pomocy drogowej.

Auto Remont Lipert to jeden z największych kompleksów motoryzacyjnych na lubelskim rynku. Posiadają ponad 30 letnie doświadczenie w naprawach blacharsko-lakiernicznych i mechanicznych, a także w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych.

Podjęliśmy współpracę której efekt to zwiększenie rozpoznawalności na rynku i budowa wizerunku eksperckiego. Udało nam się tego dokonać dzięki:

Nowej responsywnej i funkcjonalnej stronie internetowej – www.lipert.pl, Kreatywnej kampanii na portalu Facebook, której rezultaty możecie zobaczyć poniżej oraz na fanpage’u AR Lipert, Wideo budującemu wizerunek eksperta w branży.

Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio
Michał Janiszek, CEO

Głęboko wierzę, że nasza współpraca będzie źródłem obustronnych korzyści. Jestem również przekonany, że będzie ona naszym wspólnym ogromnym sukcesem otwierającym drzwi do wieloletniej współpracy, tak jak ma to miejsce w przypadku innych naszych Klientów z którymi współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli od 2011 roku.

Do każdej współpracy podchodzimy na partnerskich warunkach, więc jeśli w trakcie realizacji projektów występują nieprzewidziane okoliczności, to rozwiązujemy je elastycznie.

Michał Janiszek

Zwykły gość od niezwykłego marketingu, CEO