Grupa Volare


Grupa Volare to nowy projekt Jacka Orła, inwestora na rynku nieruchomości. Nasz klient zajmuje się realizacją projektów deweloperskich, przedsięwzięć związanych z najmem nieruchomości oraz z doradztwem inwestycyjnym. Ważną sferą jego działalności jest także współpraca z inwestorami pasywnymi.

Wykonaliśmy dla klienta stronę internetową, zaprojektowaliśmy logotyp, teczkę, papier firmowy i wizytówki. Opracowaliśmy ofertę dla inwestorów w formie multimedialnej. Prowadzimy również kampanię wizerunkową na Facebooku oraz w serwisie LinkedIn.

Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio Portfolio
Michał Janiszek, CEO

Głęboko wierzę, że nasza współpraca będzie źródłem obustronnych korzyści. Jestem również przekonany, że będzie ona naszym wspólnym ogromnym sukcesem otwierającym drzwi do wieloletniej współpracy, tak jak ma to miejsce w przypadku innych naszych Klientów z którymi współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli od 2011 roku.

Do każdej współpracy podchodzimy na partnerskich warunkach, więc jeśli w trakcie realizacji projektów występują nieprzewidziane okoliczności, to rozwiązujemy je elastycznie.

Michał Janiszek

Zwykły gość od niezwykłego marketingu, CEO