Wysyłka mailingów B2B

//Wysyłka mailingów B2B

Wysyłka mailingów B2B

B2B jest skrótem od z angielskiego sformułowania „Business to Business”, którego używamy do opisania transakcji przy wykorzystaniu środków elektronicznych, pomiędzy partnerami biznesowymi.

Jednym ze środków promocji w obszarze B2B jest wysyłka mailingów.

Czy jest to środek skuteczny w marketingu?

To narzędzie uważane jest przez wielu przedsiębiorców za efektywne i przynoszące pożądane skutki – nowych klientów. Wysyłka mailingów biznesowych to jedna z najtańszych i najskuteczniejszych form promocji.

Dlaczego wysyłka mailingów jest skuteczna?

 1. Ponieważ możemy budować listy adresowe do osób zainteresowanych naszym produktem, usługą. Wybrać grupę docelową według kryteriów sprzyjających sukcesowi.
 2. Mailing jest spersonalizowany, co powoduje, że odbiorca chętniej otwiera wiadomość. Ma on wrażenie, że adresowana jest bezpośrednio do niego.
 3. To podtrzymywanie relacji z klientami – przypomnienie o istnieniu firmy potencjalnym klientom, oraz komunikacja z nimi. Dobre relacje powodują, że klient nas poleca.
 4. W mailingu B2B można zmierzyć efektywność działań marketingowych.
 5. Wysyłka mailingu to niezwykle tanie narzędzie promocji.
 6. Dzięki odpowiednim narzędziom i technikom komunikacja może odbywać się z tysiącami odbiorców jednocześnie, a każda wiadomość będzie spersonalizowana dla każdego odbiorcy.

Efektem kampanii mailingowej jest obniżenie kosztów reklamy. To forma znacznie tańsza i szybsza niż wysyłka tradycyjnych listów.

2017-03-28T12:26:35+02:00

Experts Creator

Jedna myśl na temat “Wysyłka mailingów B2B”

 1. Kamil pisze:

  Witam,

  Jesteśmy zainteresowani ofertą wykonania mailingu do określonej grupy. Interesuje nas możliwość skorzystania z gotowej bazy danych oraz na profesjonalne przeprowadzenie kampanii z możliwością jej monitorowania i raportowania. Proszę o przedstawienie oferty.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wypełnij formularz, a my w przeciągu 5 minut wyślemy na Twoją skrzynkę e-mail nasze cenniki.

W przeciągu 24h skontaktujemy się z Tobą, aby porozmawiać o Twoich potrzebach.

W każdej chwili będziesz mógł skasować swoje dane z naszego CRM klikając w link w stopce wiadomości.
Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych.