Strony www2019-04-16T18:27:29+02:00

Jakby to było mieć stronę www, która zwiększy ilość generowanych kontaktów od Twoich nowych klientów?

Strona internetowa to początek marketingu w Internecie. To najważniejsza wizytówka Twojego biznesu, która tworzy pierwsze wyobrażenie o Twojej firmie. Jaki wizerunek buduje Twoja obecna strona www? Czy skutecznie zachęca do kontaktu z Twoją firmą? Jak stworzyć stronę www, która wzbudzi zaufanie i zacznie generować tak bardzo oczekiwane kontakty?

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci to osiągnąć.

Strony www

Strony www, które budzą zaufanie i skutecznie konwertują.

 • strony www w wersji responsywnej, czyli dostosowane do komputerów, tabletów i smartfonów

 • oparte o intuicyjny system zarządzania treścią, abyś mógł wprowadzać regularne aktualizacje
 • maksymalnie użyteczne dla Internautów, aby mogli znaleźć to czego szukają i szybko się z Tobą skontaktować
 • funkcjonalne dla administratorów
 • zoptymalizowane pod pozycjonowanie, aby wyszukiwarki chętnie prezentowały je w swoich wynikach (tzw. SEO friendly)
 • zintegrowane z mediami społecznościowymi, które dają efekt psychologii tłumu
 • bez limitów ilości podstron
 • oparte o nowoczesny szablon lub indywidualny, dedykowany projekt graficzny
 • zintegrowany z Google Analytics, abyś wiedział które działania marketingowe dostarczają Ci nowe leady
 • z nowoczesnym blogiem, który pomoże Ci budować Twój wizerunek ekspercki
 • z intuicyjnym systemem komentowania artykułów, który pomoże Ci budować społeczność wokół Twojej marki.
 • zabezpieczone przed włamaniami hakerów, abyś spał spokojnie
 • z bezpłatnym hostingiem i domeną, na naszych serwerach dedykowanych, z opcją prywatnego IP
 • z inteligentnym, zautomatyzowanym e-mail marketingiem, który pomoże Ci budować trwałe relacje z Twoimi potencjalnymi klientami
 • z możliwością szybkiego skontaktowania się z Twoimi doradcami klientów telefonicznie, albo mailowo.

Strony internetowe – inne, nowoczesne, bliskie ludziom

Co musisz wiedzieć o stronie internetowej w kontekście Twoich działań marketingowych, czyli ekspert radzi.

Michał Janiszek

Ekspert marketingu internetowego, CEO

Strona www już od dawna stała się podstawową wizytówką firmy, nie tylko w Internecie. Dzisiejszy poziom konkurencji powoduje, że każda firma potrzebuje mieć nowoczesną, atrakcyjną i przede wszystkim przyjazną stronę www. Posiadanie nowoczesnej strony internetowej to już nie tylko standard, ale wręcz konieczność.

W dobie urządzeń mobilnych responsywne strony www są już także koniecznością – w naszej firmie od 2012 roku standardem. Często trafiają do nas firmy, których przedstawiciele twierdzą, że przecież jak Kowalski szuka produktu czy usługi, to i tak będzie korzystał z komputera i tradycyjnej przeglądarki, ale tak nie jest.

Nasze doświadczenia i doświadczenia społeczności naszych Klientów sugerują zupełnie coś innego. Wg. statystyk ok. 60-70% ruchu na stronach które stworzyliśmy dla naszych Klientów, pochodzi ze smartfonów lub tabletów. To tylko potwierdza, jak ważne jest, aby strona internetowa automatycznie dostosowywała się do urządzenia na którym jest wyświetlana.

Internauci bardzo dużą wagę przywiązują do wygody korzystania ze stron www. Jeśli strona jest intuicyjna, logicznie poukładana i przede wszystkim poprawnie wyświetla się na różnej wielkości urządzeniach, to automatycznie firma traktowana jest jako bardziej godna zaufania. W gruncie rzeczy nie ma się co dziwić – wystarczy zastanowić się jak sami reagujemy na starodawną szatę graficzną i brak harmonii czy logicznego ciągu na stronach www. Nasi Klienci reagują dokładnie tak samo.

Strona www powinna także sugerować Internaucie pewną ścieżkę do przejścia. Internauta, który trafia na nową stronę i czyta nieznaną ofertę często czuje się lekko przytłoczony. Jako właściciele stron www, powinniśmy krok po kroku pokazać naszemu potencjalnemu Klientowi drogę do szybkiego i łatwego kontaktu z nami.

Strona www to dla większości z nas bezosobowa płaszczyzna, która ma nas przekonać do tego, abyśmy się skontaktowali z doradcą klienta. Właśnie dlatego tak ważny w przygotowaniu dobrej strony internetowej jest copywriting.

Dobrze skonstruowana oferta to budzące emocje nagłówki przeplatane korzyściami wynikającymi z oferty. To emocje wynikające z eleganckiej i dobrze dopasowanej grafiki czy też wideo. Skutecznie konwertująca strona www, to także wartość edukacyjna dla potencjalnego Klienta. Spójrz, jak skonstruowana jest nasza oferta. Czytasz, dostrzegasz, że w naszej firmie pracują eksperci od marketingu i jednocześnie samodzielnie zdobywasz nową wiedzę.

Nasi Klienci pochodzą głównie z Lublina i Warszawy, natomiast z powodzeniem realizujemy zlecenia dla klientów z całej Polski. Mam nadzieję, że będziemy mogli porozmawiać o współpracy również z Tobą.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu,
podpis_reczny_small_bt

Strony www, które budzą zaufanie

Tworzenie stron internetowych dla wymagających Klientów pomaga nam tworzyć jeszcze bardziej nowoczesne projekty. Zobacz kilka z ponad 600 naszych realizacji.

Chcesz rozwinąć firmę i potrzebujesz nowej strony www?

Spotkajmy się przy aromatycznej kawie w naszym biurze w Lublinie lub porozmawiajmy przez Skype lub Messenger.

.

Wypełnij formularz, napisz czego potrzebujesz, a my doradzimy najlepsze dla Ciebie rozwiązania. To wszystko zupełnie bezpłatnie.
Przyznasz, że to uczciwa propozycja, prawda?