Strony www2019-02-05T09:10:46+00:00

Jakby to było mieć stronę internetową, która zwiększy ilość generowanych leadów o ponad 300%?

Zajmujemy się tworzeniem skutecznie konwertujących stron www i sklepów internetowych. Jesteśmy agencją interaktywną z Lublina, ale z wielkim powodzeniem realizujemy setki stron www dla firm z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia i Trójmiasta. Z pewnością będziemy mogli pomóc również Tobie.

Strona internetowa to początek porządnego marketingu w Internecie. To najważniejsza wizytówka Twojego biznesu, która tworzy pierwsze wyobrażenie o Twojej firmie. Jaki wizerunek buduje Twoja obecna strona? Czy skutecznie zachęca do kontaktu z Twoją firmą? Jak stworzyć stronę www, która wzbudzi zaufanie i zacznie generować tak bardzo oczekiwane kontakty?

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci to osiągnąć. Przeczytaj naszą propozycję do końca.

Strony www, które skutecznie konwertują.

 • w wersji responsywnej, czyli dostosowane do komputerów, tabletów i smartfonów
 • oparte o intuicyjny system zarządzania treścią, abyś mógł wprowadzać regularne aktualizacje
 • maksymalnie użyteczne dla Internautów, aby mogli znaleźć to czego szukają i szybko się z Tobą skontaktować
 • funkcjonalne dla administratorów
 • zoptymalizowane pod pozycjonowanie, aby wyszukiwarki chętnie prezentowały je w swoich wynikach (tzw. SEO friendly)
 • zintegrowane z mediami społecznościowymi, które dają efekt psychologii tłumu
 • bez limitów ilości podstron
 • oparte o nowoczesny szablon lub indywidualny, dedykowany projekt graficzny
 • zintegrowany z Google Analytics, abyś wiedział które działania marketingowe dostarczają Ci nowe leady
 • z nowoczesnym blogiem, który pomoże Ci budować Twój wizerunek ekspercki
 • z intuicyjnym systemem komentowania artykułów, który pomoże Ci budować społeczność wokół Twojej marki.
 • zabezpieczone przed włamaniami hakerów, abyś spał spokojnie
 • z bezpłatnym hostingiem i domeną, na naszych serwerach dedykowanych, z opcją prywatnego IP
 • z inteligentnym, zautomatyzowanym e-mail marketingiem, który pomoże Ci budować trwałe relacje z Twoimi potencjalnymi klientami
 • z możliwością szybkiego skontaktowania się z Twoimi doradcami klientów telefonicznie, albo mailowo.

Co musisz wiedzieć o stronie internetowej w kontekście Twoich działań marketingowych, czyli Ekspert radzi.

Michał Janiszek

Ekspert marketingu internetowego

Strona www już od dawna stała się podstawową wizytówką firmy, nie tylko w Internecie. Dzisiejszy poziom konkurencji powoduje, że każda firma potrzebuje mieć nowoczesną, atrakcyjną i przede wszystkim przyjazną stronę www. Posiadanie nowoczesnej strony internetowej to już nie tylko standard, ale wręcz konieczność.

W dobie urządzeń mobilnych responsywne strony www są już także koniecznością – w naszej firmie od 2012 roku standardem. Często trafiają do nas firmy, których przedstawiciele twierdzą, że przecież jak Kowalski szuka produktu czy usługi, to i tak będzie korzystał z komputera i tradycyjnej przeglądarki, ale tak nie jest.

Nasze doświadczenia i doświadczenia społeczności naszych Klientów sugerują zupełnie coś innego. Wg. statystyk ok. 40-70% ruchu na stronach które stworzyliśmy dla naszych Klientów, pochodzi ze smartfonów lub tabletów. To tylko potwierdza, jak ważne jest, aby strona internetowa automatycznie dostosowywała się do urządzenia na którym jest wyświetlana.

Internauci bardzo dużą wagę przywiązują do wygody korzystania ze stron www. Jeśli strona jest intuicyjna, logicznie poukładana i przede wszystkim poprawnie wyświetla się na różnej wielkości urządzeniach, to automatycznie firma traktowana jest jako bardziej godna zaufania. W gruncie rzeczy nie ma się co dziwić – wystarczy zastanowić się jak sami reagujemy na starodawną szatę graficzną i brak harmonii czy logicznego ciągu na stronach www. Nasi Klienci reagują dokładnie tak samo.

Strona www powinna także sugerować Internaucie pewną ścieżkę do przejścia. Internauta, który trafia na nową stronę i czyta nieznaną ofertę często czuje się lekko przytłoczony. Jako właściciele stron www, powinniśmy krok po kroku pokazać naszemu potencjalnemu Klientowi drogę do szybkiego i łatwego kontaktu z nami.

Strona www to dla większości z nas bezosobowa płaszczyzna, która ma nas przekonać do tego, abyśmy się skontaktowali z doradcą klienta. Właśnie dlatego tak ważny w przygotowaniu dobrej strony internetowej jest copywriting.

Dobrze skonstruowana oferta to budzące emocje nagłówki przeplatane korzyściami wynikającymi z oferty. To emocje wynikające z eleganckiej i dobrze dopasowanej grafiki czy też wideo. Skutecznie konwertująca strona www, to także wartość edukacyjna dla potencjalnego Klienta. Spójrz, jak skonstruowana jest nasza oferta. Czytasz, dostrzegasz, że w naszej firmie pracują eksperci od marketingu i jednocześnie samodzielnie zdobywasz nową wiedzę.

Zapraszam do współpracy,
podpis_reczny_small_bt

Tworzenie stron internetowych dla wymagających

Klientów pomaga nam tworzyć jeszcze bardziej nowoczesne projekty.

Strony responsywne z przyjaznym edytorem kuszą dziś każdego

Edytowanie stron proste jak nigdy!

 

Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w zakresie kodowania stron internetowych możemy oddać Ci w pełni edytowalną stronę internetową, której edycja będzie czystą przyjemnością.

 • Koniec z proszeniem informatyka o aktualizacje / modyfikacje strony
 • Koniec z koniecznością tworzenia tabeli kodem
 • Koniec ze strachem „a jak coś zepsuję?” 🙂
 • Czas na stronę, którą każdy będzie mógł samodzielnie administrować
 • Początek nowej ery tworzenia stron www
 • Możesz być spokojny o swój dobry marketing

Strony internetowe, które klienci kochają

„Pragnę wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję z ponad trzyledniej współpracy z firmą INB Marketing. Firma wykonała dla nas strony internetowe: kulka.pl, rozliczaniepracykierowcow.pl oraz transportautokarem.pl. Zlecenie wykonano solidnie, w pełni zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami i zamówieniem.
Szczególnie cenimy sobie terminowość oraz fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu oraz to że, zawsze możemy liczyć na natychmiastową pomoc oraz doradztwo.
W związku z powyższym pozostajemy w stałym kontakcie i z przyjemnością rekomendujemy INB Marketing jako sprawdzonego i bardzo solidnego partnera. Z czystym sumieniem polecamy wszystkie usługi marketingowe firmy INB Marketing z zakresu tworzenia stron internetowych i promocji firmy w Internecie.”
Maciej Kulka, OSK Kulka
„Z efektów pracy INB Marketing jestem bardzo zadowolony. Na każdym etapie projektowania strony internetowej mojej firmy uzyskiwałem informację ile udało się już stworzyć i nad czym jeszcze pracują informatycy. Kontakt był częsty i bezproblemowy. Najważniejszy dla mnie jest teraz fakt, iż mogę liczyć na dalszą stałą współpracę i porady dotyczące funkcjonowania strony. Do tej pory odpowiedzi na nurtujące mnie pytania szukałem w sieci lub poprzez kontakt ze znajomymi. Natomiast teraz wiem, że mogę zadzwonić do Pana Michała aby uzyskać szybką odpowiedź.”
Henryk Gorząd, BUD-GIPS
„Firma INB Marketing świadczy swoje usługi w sposób profesjonalny. Powierzając im wykonanie strony internetowej aviacon.pl otrzymaliśmy pakiet wysokiej jakości usług. Konsultanci INB Marketing udzielili nam niezbędnych porad, szczególnie cenimy sobie ich zaangażowanie w realizację powierzonych działań oraz terminowe wywiązywanie się ze zleceń. Dzięki elastyczności oraz umiejętności pracy pod presją czasu otrzymaliśmy wysokiej jakości produkt”
Michał Ratajczak, Aviation Consulting
„Jako Prezes Zarządu Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A, Family Brokers S.A. i CashBack S.A. pragnę wyrazić swoje zadowolenie ze współpracy z firmą INB Marketing prowadzoną przez Michała Janiszka. Wysoka jakość świadczonych usług oraz indywidualne i fachowe podejście do klienta to wizytówka tej firmy.
Z satysfakcją możemy polecić firmę INB Marketing wszystkim tym, którzy szukają solidnego i zaufanego Partnera do współpracy.”

Jesteśmy dumni z wykonania już ponad

0

stron www dla naszych Klientów

Dołącz do grona naszych Klientów!

Całe to tworzenie strony www wygląda na bardzo skomplikowane?

.

Wypełnij formularz, napisz czego potrzebujesz, a my doradzimy Ci najlepsze dla Ciebie rozwiązania. To wszystko zupełnie bezpłatnie.
Przyznasz, że to uczciwa propozycja, prawda?