Strony internetowe Lublin, strony www Lublin, tworzenie stron www Lublin

Tworzymy wspaniałe strony internetowe kochane przez ludzi i uwielbiane przez Google


Nowoczesne, responsywne, intuicyjne strony WWW dopasowane do Twoich potrzeb i Twojego klienta.

Zadzwoń lub wypełnij formularz, powiedz czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Formularz +48 603 774 922 Spotkanie Umów spotkanie

Porozmawiajmy o stronie www dla Ciebie

Wypełnij formularz, przygotujemy dla Ciebie ofertę i skontaktujemy się z Tobą

Jesteśmy oficjalnym Partnerem:

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Co zyskasz dzięki stronie internetowej
wykonanej przez INB Marketing


  • 1 Nowoczesna wizytówka
  • 2 Prawdziwy magnes na Klientów
  • 3 Setki leadów dla Twojego działu sprzedaży
  • 4 Regularny przypływ nowych zamówień
Strony internetowe

Twoja nowa,
wyjątkowo skuteczna strona WWW


Nowoczesna, responsywna strona WWW

Nowoczesna i responsywna strona internetowa

Z łatwością dostosuje się do smartfona, tabletu i komputera.

Nowoczesna

Optymalizacja pod pozycjonowanie

Wyszukiwarka Google z przyjemnością zaprezentuje Twoją stronę w swoich wynikach.

Nowoczesna

Optymalizacja konwersji

W biznesie na końcu zawsze liczą się pieniądze. Nasze strony www ciężko pracują, abyś Ty mógł je zarabiać.

Nowoczesna

System zabezpieczeń strony

Zgodność z RODO, bezpieczeństwo przed włamaniami, SSL, wewnętrzny firewall – wszystko po to, abyś Ty mógł spokojnie rozwijać swoją firmę.

Nowoczesna

Nieogarniczone możliwości rozwoju

Dzisiaj chcesz prostą stronę wizytówkę, za pół roku integrację z kalendarzem i CRM, a później chcesz dodać rozwiązania typu e-commerce? Żaden problem. Tworzymy strony otwarte na rozwój dziś, jak i za 5 lat.

Nowoczesna

Hosting, domeny, poczta e-mail i wsparcie techniczne

Strona www to także szereg aspektów technicznych związanych z jej funkcjonowaniem i utrzymaniem. My się tym wszystkim dla Ciebie zajmiemy.

Dlaczego warto wybrać nas?


18 lat doświadczenia

Miałem 14 lat, gdy na lekcji informatyki stworzyłem swoją pierwszą stronę www. Była tak ciężka, że na ówczesnych modemach nie udało się jej wgrać na serwer 😊 2 lata później, nauczyciel informatyki powiedział mi: „Michał, jeśli chcesz zrobić coś dobrego dla marketingu swoich rodziców, to nikomu tej strony nie pokazuj”. Początki były trudne, ale każdy jakoś zaczynał 😊 Od tamtego czasu zrobiliśmy ponad 700 stron i sklepów internetowych dla naszych Klientów.

Projektowanie strony WWW z nastawieniem na realizację Twoich celów

Projektowanie strony www zawsze zaczynamy od określenia Twoich celów. Potrzebujesz strony typu portfolio, aby pochwalić się swoimi projektami? A może zwykłej strony wizytówki? Prowadzisz biznes ukierunkowany na pozyskiwanie leadów? A może potrzebujesz prostego sklepu internetowego lub zaawansowanego technologiczne rozwiązania dla e-commerce? Zaplanujemy stronę lub sklep internetowy tak, aby Twój biznes mógł stale rosnąć.

Dostosowanie pod realizację kampanii marketingowo sprzedażowych

Pierwsze wrażenie i estetyka są bardzo ważne. Nie bez powodu mówi się, że kupujemy oczami. Ważne są także treści, odpowiednio przygotowane nagłówki i ich rozmieszczenie na stronie. I tutaj wkracza wiedza o psychologii sprzedaży i marketingu, której zwykły grafik czy webmaster zwykle nie ma. Wkracza także zaawansowana analityka internetowa, konfiguracja zdarzeń do mierzenia efektywności reklam i wiele innych znaczących czynników, które decydują o porażce lub sukcesie Twojego marketingu.

Odważ się na sukces. Zamów stronę www lub sklep internetowy w INB Marketing. Wystarczy jeden kontakt. To dobra decyzja.

Sprawdź naszą ofertę

Inny - Nowoczesny - Bliski ludziom

Strony internetowe, które
wykonaliśmy dla naszych klientów


Wykonanie strony internetowej, która będzie spełniała swoje zadanie to proces, który od samego początku wymaga poświecenia czasu. Na początku należy ustalić cel uruchomienia strony, jej charakter, funkcje oraz stopień rozbudowania.

Strona internetowa jest wirtualną wizytówką firmy. To, jakie wywoła pierwsze wrażenia u użytkowników, ma duży wpływ na to, czy odbiorca zechce z niej skorzystać i czy w przyszłości zostanie Twoim klientem. Dlatego warto przyłożyć się do tworzenia strony www od samego początku i dokonać odpowiednich decyzji, jednakowo, jeśli chodzi o projekt graficzny, wybór hostingu czy domeny.

Jeżeli chcesz mieć profesjonalną stronę internetową, najlepiej będzie, jeśli zdecydujesz się na współpracę ze specjalistami. W INB Marketing pracują eksperci różnych dziedzin, jak programiści, specjaliści UX, graficy oraz specjaliści w zakresie psychologii sprzedaży. Do realizacji Twojej strony podejdziemy kompleksowo.

Strona internetowa poza tworzeniem dobrego wrażenia podczas pierwszej wizyty ma na celu budować profesjonalny wizerunek. Jeżeli więc zastanawiasz się, czy warto oszczędzać na projekcie swojej strony internetowej, odpowiedź jest prosta. Zdecydowanie nie warto. Dlaczego? Budowa strony internetowej w dzisiejszych czasach wydaje się dość prostym działaniem. Istnieje przecież wiele szablonów, pod które podstawisz swoje treści i gotowe. Możesz skorzystać z pomocy kogoś znajomego i gotowe. Oczywiście wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie.

Z jednej strony wydaje się to idealne wyjście w momencie, kiedy zaczynasz i Twój fundusz jest ograniczony, ale z drugiej strony profesjonalna strona internetowa realizuje cele biznesowe. Jest tworzona przez ekspertów, którzy podczas swojej kilkuletniej kariery zebrali ogromne doświadczenie. Czym różni się profesjonalna strona internetowa od wyżej wspomnianych? Przede wszystkim kształtuje ekspercki wizerunek firmy i pomaga Ci pozyskiwać kontakty od potencjalnie zainteresowanych klientów. Dodatkowo jest odpowiednio zoptymalizowana pod pozycjonowanie, oparta o badania specyfiki zachowań użytkowników i nastawiona na realizacje konwersji.

Dlatego, jeżeli chcesz uniknąć kosztów związanych z poprawkami przy optymalizacji, warto zdecydować się na tę inwestycję już na początku działalności.

Jako Projektanci stron internetowych z INB Marketing, przez wiele lat swojej kariery, stworzyliśmy już blisko tysiąc stron internetowych dla kilkudziesięciu różnych branż. Potrafimy dostosować parametry strony internetowej do potrzeb Twojej firmy, oczekiwań użytkowników oraz algorytmów Google. Wiemy jak działa Twoja konkurencja, potrafimy dokonać szybkiej analizy i wdrożyć rozwiązania, które sprawią, że Twoja strona internetowa zatrzyma użytkownika w serwisie.

Tworzymy nowoczesne strony internetowe wzbogacone o atrakcyjny design i zoptymalizowane pod pozycjonowanie. Nasze realizacje wzbudzają pozytywne emocje wśród użytkowników. Zapadają w pamięć, dzięki czemu odwiedziny na stronie www Twojej firmy sprawiają, że użytkownik chętnie wraca do wcześniej przeglądanych treści. Nasza agencja działa w Lublinie, ale tworzymy strony internetowe dla firm z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Katowic, Poznania jak i innych miejscowości w całym kraju. Zbudujemy wizerunek Twojej strony w Internecie i poprawimy jej widoczność.

Tak, wszystkie strony www, które realizujemy są optymalizowane pod SEO. Wieloletnie doświadczeniu z zakresu pozycjonowania sprawia, że tworzymy strony internetowe, które pomagają naszym klientom w uzyskaniu wysokich pozycji w sieci wyszukiwania. W INB Marketing przy projektowaniu strony zwracamy szczególną uwagę na optymalizacje tworzonych przez nas stron, dzięki czemu od początku możemy stworzyć skuteczną strategię działań organicznych.

Efekty z optymalizowania strony internetowej nie są widoczne od razu, cały proces wymaga jeszcze skutecznego pozycjonowania. W dużej mierze widoczność strony w wyszukiwarce jest uzależniona od konkurencyjności branży i ilości wykonanych czynności. Najważniejsza w tym przypadku jest analiza z prowadzonych działań. Dzięki dedykowanym narzędziom prowadzimy audyty, oceniamy skuteczność i przedstawiamy nasze rekomendacje. Wszystko po to, aby Twoja strona pomogła pozyskać Ci jak najwięcej klientów.

Prawidłowo zaprojektowana strona internetowa oprawiona unikalną szatą graficzną, która będzie dostosowana do specyfiki Twojej działalności, pozwoli wyróżnić Ci się na tle konkurencji. Co to oznacza dla Twojej firmy? Profesjonalna strona internetowa przyczynia się do wzrostu konwersji. Realizuje cele biznesowe i wzbudza pozytywne odczucia wśród internautów. Jako specjaliści od marketingu internetowego wiemy, że dobrze zaprojektowana strona internetowa nie tylko zachwyca klientów, ale też wpływa na wizerunek firmy i podnosi jej wiarygodność. Profesjonalna strona internetowa jest kanałem pozyskiwania klientów, co oznacza, że jest Twoim narzędziem do zarabiania pieniędzy. Poza tym jeżeli zajmujesz się handlem towarami, masz podstawę do tego, aby poza stroną internetową otworzyć również sklep online.

Na samym początku wyjaśnijmy krótko, czym jest UX. Określenie User Experience to (w kontekście projektowania stron internetowych) przywołanie pozytywnych odczuć wśród użytkowników naszej witryny wynikających z łatwego i przyjemnego korzystania z niej.

Kierując się zasadami UX, powinniśmy po pierwsze zwrócić szczególną uwagę na to, czy nasza strona internetowa jest użyteczna, a korzystanie z niej nie sprawia użytkownikom problemów. Po drugie, powinniśmy zadbać o responsywność, czyli o dostosowanie naszej witryny do różnych urządzeń i przeglądarek. Kolejnym ważnym elementem podczas projektowania strony www jest atrakcyjny design i przemyślany projekt graficzny. Ostatni, chociaż tak naprawdę najważniejszy składnik dobrej praktyki UX, to szybkość ładowania strony internetowej. W INB Marketing dbamy o każdy szczegół tworzonej przez nas strony i nawet to, co dla Ciebie może wydawać się błahostką, dla nas jest ważnym czynnikiem przy tworzeniu strony internetowej.

Mobilna rewolucja stała się faktem już kilka lat temu. Smartfon towarzyszy nam cały dzień niczym nasz osobisty asystent. Przejście użytkowników z komputerów stacjonarnych na urządzenia mobilne zmieniło praktycznie wszystkie branże. Chyba już nikomu nie trzeba tłumaczyć, jak ważne jest, żeby strona internetowa w pierwszej kolejności była dostosowana do urządzeń przenośnych dostępnych na rynku. Mają one pewne specyficzne cechy, które różnią je od desktopów. Mały ekran czy elementy konstrukcyjne, mogą pośrednio wpływać na współczynnik konwersji. Dlaczego? Ponieważ przeciętny użytkownik Internetu, który korzysta w Twojej strony, często robi to w pośpiechu, jest zdekoncentrowany, nieuważny i popełnia błędy. Z tego wynika, że projektowanie serwisu mobilnego powinno być odpowiednio dostosowane do mobilnych internautów i sposobu w jaki korzystają ze strony internetowej.

Strony internetowe, które tworzymy w INB Marketing są responsywne i dostosowują się do wielkości każdego urządzenia. Wszystko po to, aby Twoi potencjalni klienci z łatwością mogli zapoznać się z treścią oferty korzystając z komórki, tabletu lub komputera.

Projektujemy strony w technice Responsive Web Design, dzięki czemu Twoja strona będzie dostosowana zarówno do urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych. Wiemy, jak ważna jest rola pierwszego wrażenia. Potrafimy w strategiczny sposób umieścić treści na stronie głównej, aby zapewnić jak najlepsze doświadczenia użytkownika. Umiejętnie planujemy każdą podstronę, optymalizując przy tym ilość treści, aby użytkownik nie czuł się przytłoczony nadmiarem informacji. Wiedza i praktyka w projektowaniu treści na stronie, a także kreatywne podejście naszych grafików powodują, że nasze strony internetowe są nieszablonowe i zachwycają użytkowników. Wiemy jak zatrzymać uwagę Twojego klienta na stronie internetowej. Wiemy, w jaki sposób spełnić oczekiwania internautów, aby nie tylko mieli pozytywne wrażenia z użytkowania strony www w czasie teraźniejszym, ale też chętnie wracali do serwisu w przyszłości.

To pytanie jest trochę jak pytanie „ile kosztuje samochód?”. Dacia, Citroen będą miały zdecydowanie inną cenę niż VW, Audi czy Porsche. Tak samo jest przy projektowaniu strony internetowej. Wszystko zależy od tego, jaka jest specyfika danego serwisu i co ma się na nim znaleźć. Na cenę wpływa również metoda, jaką będzie projektowana strona internetowa oraz dobór dodatkowych funkcjonalności i zewnętrznych integracji.

Projektowanie responsywnej strony internetowej, czyli takiej, która automatycznie dostosowuje swój układ do szerokości ekranu, jest tańszym rozwiązaniem niż projektowanie metodą, przy której występuje konieczność utrzymania osobnej bazy kodu dla urządzeń stacjonarnych i przenośnych. Cena jest uzależniona od zakresu wykonanych pracy przy tworzeniu strony internetowej i dotyczy projektu szaty graficznej, ilości podstron i implementowanych aplikacji.

Możemy zaprojektować Twoją stronę internetową od tzw. czystej karty, poświęcając czas na każdy element z osobna. Możemy też dostosować Twoje oczekiwania do proponowanego przez nas szablonu. Dużo zależy od tego, jak bardzo ma być rozbudowana Twoja strona internetowa. Chcesz mieć stronę, która będzie schludną wizytówką Twojej firmy i w prosty sposób przedstawi podstawowe informacje o oferowanych usługach? A może zakres Twoich działań jest bardziej obszerny i potrzebujesz rozbudowanej strony internetowej?

Niezależnie od branży, każda strona internetowa wymaga optymalizacji pod użytkownika. Istnieje wiele aplikacji, które możesz wybrać, aby dostosować swoją stronę do oczekiwań Twoich klientów. Może to być system rezerwacji wizyt, blog, wysyłka newsletterów czy podpięcie płatności. Każda dodatkowa funkcjonalność może podnieść cenę strony internetowej.

Cena realizacji prostej strony www typu onepage zaczyna się od 1500 zł netto. Klienci najczęściej wybierają rozwiązania w pakietach między 5000, a 10000 zł netto. Mamy w naszym portfolio także realizację za kwotę prawie sześciocyfrową.

Po doprecyzowaniu wszystkich informacji przygotujemy wycenę i ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Omówimy szczegóły i ustalimy warunki naszej współpracy.

Projektowanie strony internetowej to złożony proces oparty na współpracy klienta z agencją marketingową. Pierwszym krokiem jest oczywiście poznanie oczekiwań, ustalenie tematyki strony i celów, jakie ma spełniać. Po stworzeniu spójnej wizji związanej z funkcjonalnością serwisu nasza agencja przygotuje dla Ciebie szkic. Jeżeli wszystko będzie dla Ciebie zrozumiałe, a makieta przypadnie Ci do gustu i nie będzie wymagała zmian, rozpoczniemy pracę nad indywidualnym projektem graficznym. Po dostarczeniu materiałów potrzebnych do stworzenia strony dobierzemy zdjęcia, animacje i grafiki, które skutecznie zatrzymają uwagę klienta.

W kolejnych etapach na podstawie wspólnych ustaleń projektujemy kod strony. Łączymy wszystkie elementy i testujemy działanie strony internetowej. Wdrożymy intuicyjny panel do zarządzania stroną www w oparciu o CMS Wordpress i przedstawiamy Ci efekty naszej pracy. Przez kolejne dni dokonujemy ewentualnych modyfikacji. Bierzemy pod uwagę wszystkie sugestie i szukamy najlepszego rozwiązania. Zależy nam, żeby tworzona przez nas strona internetowa spełniała Twoje oczekiwania, a jednocześnie była przyjazna i intuicyjna dla użytkowników.

Omówienie specyfiki działalności i zrozumienie produktu bądź usług stanowi dla nas priorytet. Dlatego każdą realizację rozpoczynamy od poznania naszych klientów i ich ofert. Projektowanie strony internetowej w naszej firmie zawsze poprzedza spotkanie w naszej agencji marketingowej w Lublinie bądź spotkanie online, jeżeli jesteś z Warszawy, Krakowa, Gdańska, Katowic, Poznania, Wrocławia czy innej miejscowości. Kiedy ten etap mamy już za sobą łatwo możemy określić przeznaczenie Twojej strony i strukturę serwisu. Do zdefiniowanych celów dostosowujemy odpowiednie narzędzia, planujemy odpowiednie rozmieszczenie treści na stronie i przygotowujemy oprawę graficzną adekwatną do wyróżników Twojej branży.

Ciągłe zmiany w świecie online sprawiają, że wdrożenie witryny nie kończy się na etapie, w którym akceptujesz ostateczną wersję strony i wspólnie prezentujemy ją światu. Po wykonaniu prac związanych z tworzeniem strony internetowej możesz się z nami stale kontaktować. Na bieżąco wprowadzamy poprawki i modyfikacje, jeżeli uznamy, że takie działania przyczynią się do poprawy funkcjonalności Twojej strony internetowej. Jeżeli tworzymy strony internetowe dla firm z Lublina, zachęcamy klientów do spotkania w naszym biurze. W innych okolicznościach spotykamy się online. Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku jesteśmy w stanie ustalić jakie zmiany są potrzebne.

Projektując strony internetowe, w pierwszej kolejności dbamy o standardy i kryteria oceniane przez algorytmy. Dostosowujemy jakość do wymogów wyszukiwarki. Mając na uwadze, że o pozycji strony nie świadczą jedynie aspekty wizualne i zasobny wygląd, dbamy o optymalizacje tekstów na stronach naszych klientów, a także szybkość wczytywania strony. Robimy wszystko, aby tworzone przez nas strony internetowe spełniały parametry UX (User experience), a także parametry techniczne mające wpływ na pozycjonowanie strony.

Nasi projektanci stron internetowych to specjaliści w swojej dziedzinie. Wspólnie tworzymy strony www od ponad 18 lat. Podejmujemy się każdego wyzwania i ciągle poszukujemy nowych, lepszych rozwiązań. Do tej pory wspólnie stworzyliśmy już ponad 1000 stron dla klientów nie tylko z Lublina, ale również z Warszawy, Poznania, Krakowa, Katowic, Gdańska, Wrocławia oraz klientów spoza terytorium Polski. Realizowaliśmy zlecenia dla każdej branży. Zaprojektowaliśmy strony dla deweloperów, pośredników nieruchomości, szkoleniowców, salonów kosmetycznych, usług transportowych, kancelarii prawniczych, branży medycznej, rolnictwa ekologicznego a nawet dla zespołu muzycznego. Tworzenie efektywnych stron, które realizują cele naszych klientów to nie tylko kwestia ambicji czy naszego wieloletniego doświadczenia. To również chęć rozwoju naszych pasji i poszerzania wiedzy dla obopólnej satysfakcji.

Jesteśmy agencją marketingową z Lublina, która tworzy zachwycające strony internetowe na podstawie najnowszych trendów, a także standardach narzucanych przez Google. Kompleksowo podchodzimy do naszych realizacji. Dbamy nie tylko o atrakcyjny i nowoczesny design, ale również o aspekty techniczne, które mają wpływ na ranking strony i pozycjonowanie. Przy projektowaniu stron internetowych, zwracamy szczególną uwagę na tworzenie pozytywnych doświadczeń użytkowników witryny. Skupiamy się na detalach, ponieważ wiemy, że czasem to właśnie one tworzą przewagę konkurencyjną.

Projektujemy strony internetowe na miarę Twoich potrzeb. Wiemy, że ilość podstron powinna być dostosowana do skali Twoich działań i treści, jakie masz do przekazania użytkownikom swojego serwisu. Jeżeli prowadzisz np. salon kosmetyczny i zależy Ci czytelnej stronie z podstawowymi informacjami, zarekomendujemy Ci stronę wizytówkę. Jeżeli natomiast prowadzisz duże przedsiębiorstwo i oferujesz szeroki zakres usług, nasi projektanci stworzą dla Ciebie rozbudowaną stronę internetową.

Jeżeli zależy Ci na prowadzeniu efektywnych działań marketingowych, mierzenie konwersji powinno być jednym z podstawowych działań w Twojej firmie. Dzięki konwersji dowiesz się, skąd klient trafił na twoją stronę, ile spędził czasu i jakie wykonał działania. To jedynie wybrane cele konwersji, w praktyce jest ich o wiele więcej. Dlaczego śledzenie konwersji jest istotne? Analiza ruchu na Twojej stronie pozwala wyciągnąć wnioski i wprowadzić zmiany, które przyczynią się do wzrostu odwiedzin w serwisie, tym samym zwiększysz rozpoznawalność marki. Wzrosną też szanse na pozyskanie klientów oraz sprzedaż. Mierzenie konwersji na stronie jest możliwe dzięki internetowemu narzędziu do analizy statystyk - Google Analytics. Projektując dla Ciebie stronę Internetową, nasi pracownicy implementują kod śledzący, dzięki któremu będziesz mógł śledzić wszystkie dane w tym bezpłatnym oprogramowaniu.

Z punktu widzenia marketingu internetowego, jedną z korzyści posiadania własnej strony internetowej jest możliwość pozyskiwania kontaktów. Projektując strony www dla naszych klientów dbamy o to, aby Twoja strona była zoptymalizowana po pozyskiwanie tzw. leadów, czyli danych kontaktowych klientów. Staramy się umieszczać (tutaj dużo zależy od decyzji klienta) formularze kontaktowe przed linią zanurzenia ekranu, wezwania do akcji i przyciski CTA w treści ofertowej oraz kolejne możliwości pozostawienia kontaktu pod ofertą, często przypięte do stopki strony. Dla wygody użytkownika, przypinamy numer telefonu do menu głównego, aby zawsze był pod ręką. Na urządzeniach mobilnych dodajemy belkę przypiętą do dolnej krawędzi ekranu z opcją szybkiego wybrania numeru lub wysłania e-mail bezpośrednio z aplikacji do obsługi poczty.
Widomo, że tylko niewielki procent osób odwiedzających stronę skorzysta z Twojej oferty po pierwszej wizycie. Jednak są sposoby na to, aby dotrzeć do nich poprzez remarketing czy newsletter. Możesz np. przygotować kody rabatowe albo darmowe produkty do pobrania, które klient otrzyma na swoja skrzynkę mailową po tym, jak zapisze się do Twojej bazy klientów lub subskrybentów newslettera. Im ciekawsze pomysły na tzw. lead magnet, tym konwersja będzie lepsza.

Wszystkie zaprojektowane przez nas strony www są własnością klienta. Przekazujemy pełnię praw autorskich do wykonanych serwisów. Oznacza to, że możesz samodzielnie zarządzać swoją stroną internetową i decydować w jakiś sposób będzie funkcjonowała, co będzie na niej publikowane i promowane. Możesz też dowolnie ją przerabiać.
Domenę rejestrujemy w Twoim imieniu. Stanie się ona Twoją własnością w momencie opłacenia ostatniej faktury za zrealizowaną stronę www. Hosting jest usługą dzierżawioną. Otrzymasz indywidualne konto hostingowe, którym możesz dowolnie zarządzać. Jeśli za jakiś czas będziesz chciał przenieść stronę do innej serwerowni (to mniej niż 0,5% naszych klientów), zrobisz to bez najmniejszych problemów w kilku kliknięciach. Pliki w usłudze hostingowej są Twoją własnością, możesz je dowolnie modyfikować.

Zaktualizowano: 01.12.2022

Opinie klientów o INB Marketing


Naszym zdaniem pisane testimoniale są mało wiarygodne, dlatego poprosiliśmy naszych Klientów, aby o naszej współpracy powiedzieli kilka słów przed kamerą. Najskuteczniejsze w marketingu zawsze były i będą rekomendacje.

Opinia Demi youtube
Anetta Szymanek

Salony Mody Ślubnej DEMI

Opinia Kulka youtube
Maciej Kulka

OSK Kulka, Rozliczanie Czasu Pracy Kierowców

Opinia Niedźwiedź youtube
Krzysztof Niedźwiedź

Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A., Kancelaria Niedźwiedź

Opinia Demi youtube
Katarzyna Jaworowska

Salon kosmetyczno - fryzjerski TINA

Opinia Kulka youtube
Jacek Orzeł i Mariusz Nenckarski

Grupa Orzeł Nenckarski

Opinia Niedźwiedź youtube
Tomasz Kośkiewicz

TMK Serwis

Opinie Google


Michał Janiszek, CEO

Głęboko wierzę, że nasza współpraca będzie źródłem obustronnych korzyści. Jestem również przekonany, że będzie ona naszym wspólnym ogromnym sukcesem otwierającym drzwi do wieloletniej współpracy, tak jak ma to miejsce w przypadku innych naszych Klientów z którymi współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli od 2011 roku.

Do każdej współpracy podchodzimy na partnerskich warunkach, więc jeśli w trakcie realizacji projektów występują nieprzewidziane okoliczności, to rozwiązujemy je elastycznie.

Michał Janiszek

Zwykły gość od niezwykłego marketingu, CEO