Sklepy internetowe Lublin, projektowanie sklepów internetowych Lublin

Świetnie sprzedające sklepy internetowe


Tworzymy przyjazne w obsłudze i łatwe w nawigacji dla Internautów sklepy internetowe. Rozwiń swój biznes i sprzedawaj więcej online.

Zadzwoń lub wypełnij formularz, powiedz czego potrzebujesz, a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Formularz +48 603 774 922 Spotkanie Umów spotkanie

Porozmawiajmy o sklepie internetowym dla Ciebie

Wypełnij formularz, przygotujemy dla Ciebie ofertę i skontaktujemy się z Tobą

Jesteśmy oficjalnym Partnerem:

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Sklep internetowy
z myślą o Twoich potrzebach


 • 1Intuicyjny sklep, w którym Internauci łatwo zrobią zakupy
 • 2Przyjazna grafika dostosowana do smartfonów, tabletów i komputerów
 • 3 Bezpieczne płatności blikiem, przelewem lub kartą z obniżoną prowizją od transakcji
 • 4 Integracje z Allegro, Ceneo i Google Zakupy
 • 5Czat, newsletter, CRM i reguły marketing automation
 • 6Integracje z kurierami, magazynami i fakturami
Sklepy internetowe

Tworząc sklepy internetowe
szczególną uwagę zwracamy na:


Publikowanie postów

Nowoczesny wygląd połączony z prostotą użytkowania dla Twoich klientów

Publikowanie postów

Optymalizację sklepu pod wymogi wyszukiwarki Google, aby pozycjonowanie było szybsze, tańsze i skuteczniejsze

Publikowanie postów

Optymalizację procesu zakupowego, aby współczynnik konwersji w Twoim sklepie był na wysokim poziomie

Publikowanie postów

Zabezpieczenie sklepu przed włamaniami wewnętrznym firewallem, aby dane Twoich klientów były bezpieczne

Publikowanie postów

Zgodność z RODO, zarówno pod kątem dokumentacji jak i procedur w firmie

Publikowanie postów

Dostarczanie sklepów z otwartym kodem, dzięki czemu masz nieograniczone możliwości rozwoju

Publikowanie postów

Wygodę zarządzania produktami, kategoriami i zamówieniami dla Ciebie i Twoich pracowników

Publikowanie postów

Zapewnienie szybkiego i niezawodnego hostingu, bezpiecznego połączenia SSL dobrej domeny i biznesowej poczty e-mail

Publikowanie postów

Wsparcie techniczne, abyś nie musiał doktoryzować się z tematów, które nie są bliskie Twojemu sercu.

Wybierz swój plan rozliczeniowy

Zamów sklep internetowy
w wygodnym modelu rozliczeniowym


checkmark Płatność jednorazowa
checkmark Płatność ratalna
checkmark Płatność abonamentowa z dodatkowym wsparciem technicznym

Ważne! Niezależnie od tego jaki model wybierzesz, prawa autorskie są przekazywane dla Ciebie, a sklep zawsze staje się Twoją własnością (nawet przy abonamencie).

Dlaczego warto wybrać nas?


18 lat doświadczenia

Miałem 14 lat, gdy na lekcji informatyki stworzyłem swoją pierwszą stronę www. Była tak ciężka, że na ówczesnych modemach nie udało się jej wgrać na serwer 😊 2 lata później, nauczyciel informatyki powiedział mi: „Michał, jeśli chcesz zrobić coś dobrego dla marketingu swoich rodziców, to nikomu tej strony nie pokazuj”. Początki były trudne, ale każdy jakoś zaczynał 😊 Od tamtego czasu zrobiliśmy ponad 700 stron i sklepów internetowych dla naszych Klientów.

Tworzenie sklepów internetowych z nastawieniem na realizację Twoich celów

Projektowanie sklepu internetowego zawsze zaczynamy od określenia Twoich celów, możliwości i ilości asortymentu. Pomożemy Ci stworzyć ładną szatę graficzną dbając jednocześnie o odpowiednie zorganizowanie kategorii i prezentacji produktów. Twój sklep na sprzedawać, dlatego wykorzystamy naszą wiedzę w zakresie e-commerce wdrażając sprawdzone metody zwiększania konwersji zakupów.

Zaplanujemy Twój sklep internetowy tak, aby Twój biznes mógł stale rosnąć.

Dostosowanie pod realizację kampanii marketingowo sprzedażowych

Pierwsze wrażenie i estetyka są bardzo ważne. Nie bez powodu mówi się, że kupujemy oczami. Ważne są także treści, odpowiednio przygotowane nagłówki i ich rozmieszczenie na stronie. I tutaj wkracza wiedza o psychologii sprzedaży i marketingu, której zwykły grafik czy webmaster zwykle nie ma. Wkracza także zaawansowana analityka internetowa, konfiguracja zdarzeń do mierzenia efektywności reklam i wiele innych znaczących czynników, które decydują o porażce lub sukcesie Twojego marketingu.

Odważ się na sukces. Zamów sklep internetowy w INB Marketing. Wystarczy jeden kontakt. To dobra decyzja.

Zapoznaj się z naszą ofertą

Inny - Nowoczesny - Bliski ludziom

Sklepy internetowe, które
wykonaliśmy dla naszych klientów


TMK Serwis

Wykonaliśmy sklep internetowy. Prowadzimy kampanię reklamową Google Ads oraz tworzymy merytoryczne materiały wideo.

Strefa Szachów

Logotyp, strona internetowa oraz materiały graficzne na Facebooka i YouTube.

Strefa Czysta

Wykonaliśmy nowoczesną, responsywną stronę internetową, wraz ze sklepem internetowym.

Rynek e-commerce rozwija się coraz prężniej i rok do roku notuje kilkudziesięcioprocentowy wzrost użytkowników. To potężne narzędzie do zarabiania. Wystarczy tylko wiedzieć, jak go zaprojektować i wdrożyć.

Sklep on-line, który jest wygodny i łatwy dla użytkowników, a przy tym zapewnia bezpieczeństwo transakcji to podstawa nowoczesnego sprzedawcy. Dlaczego? Ostanie lata pokazały, że w trudnych czasach sklepy internetowe są podstawą handlu. Kosmetyki, produkty spożywcze, książki, suplementy diety, dodatki do aut, a nawet szkolenia – wszystko możesz sprzedać w Internecie. Obecnie to najlepszy sposób prowadzenia biznesu. W ten sposób można kierować swoje produkty i usługi do bardzo szerokiego grona odbiorców – nawet do klientów spoza Lublina.

Zlecenie projektu agencji marketingowej INB Marketing jest gwarancją stworzenia nowoczesnej i dochodowej platformy, która będzie przynosiła zyski. E-sklepy tworzymy według nowoczesnych technologii, które pozwalają na pełną automatyzację procesu zamawiania produktów.

Przygotowanie sklepu internetowego wymaga wielu kompetencji i doświadczenia. Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje usługi i kampanie reklamowe są na najwyższym poziomie, powinieneś zdecydować się na skorzystanie z pomocy profesjonalistów. W tym przypadku agencji INB Marketing. Jako specjaliści marketingu internetowego doradzimy Ci, o co należy zadbać. Podpowiemy jakie elementy umieścić w sklepie internetowym, aby był on atrakcyjny dla klientów i odpowiednio zoptymalizowany pod sprzedaż.

W INB Marketing tworzymy sklepy internetowe dla przedsiębiorców z Lublina, Warszawy, Krakowa, Gdańska, Katowic, Wrocławia czy innego zakątka kraju. W swoich projektach skupiamy się na zaprezentowaniu Twojej oferty w sposób zrozumiały dla użytkownika. Co więcej, aby zwiększyć zasięg Twojego biznesu, kładziemy nacisk na widoczność sklepu internetowego w wyszukiwarce, poprzez prowadzenia działań z zakresu pozycjonowania.

Ostatnie lata pokazały, że w trudnych czasach sklepy internetowe są podstawą handlu. Sklep internetowy to biznes, w którym możesz sprzedawać swoje produkty w Internecie. Jest to ogromny rynek, na którym konkurencja jest duża i ciężka do pokonania. Dlatego też niezbędne jest stworzenie odpowiednio przygotowanej platformy, która będzie skierowana do potencjalnych klientów i przekona ich do zakupu.

Sklep internetowy powinien być projektowany tak, żeby mobilnemu internaucie umożliwić zakup produktu niezależnie od okoliczności i sytuacji, w której się znajduje. Większość internautów podczas dokonywania zakupów korzysta z urządzeń mobilnych. Często robi to w autobusie, w przerwie w pracy bądź podczas spaceru. Ważne jest, aby Twój potencjalny klient mógł dokonać transakcji w każdym miejscu i czasie. Dlatego planując strukturę sklepu, powinniśmy postawić się w roli mobilnego internauty. Sklepy projektowane w agencji INB Marketing służą wygodzie użytkowników oraz zawierają niezbędne narzędzia do sprzedaży produktów on-line. Tworzymy kompleksowe rozwiązania, ułatwiające usługę na najwyższym poziomie. Projektowane przez nas sklepy internetowe przyspieszają proces sprzedaży w Twojej firmie. Dzięki temu zdobywasz coraz więcej zadowolonych klientów.

Analityka sklepu internetowego pomaga podjąć słuszne decyzje oraz optymalizować procesy sprzedażowe. Poza tym ma duży wpływ na poprawę jakości obsługi klienta.

Aby dobrać odpowiednie rozwiązania do promocji sklepu internetowego i systematycznie zwiększać jego skuteczność, musimy poznać naszych użytkowników oraz sposób, w jaki zachowują się w sklepie. Dzięki analizie zachowania internautów możemy precyzyjnie określić:

 • Z jakiego źródła trafiają do nas użytkownicy,
 • jak poruszają się po naszym sklepie,
 • z jakich podstron korzystają,
 • w którym miejscu zaczynają interakcję, a w którym kończą,
 • jakie produkty cieszą się największym zainteresowaniem.

Kiedy mamy odpowiedzi na wszystkie pytania możemy definiować potrzeby naszych klientów i wprowadzać zmiany w sklepie. Dzięki analityce możemy planować działania marketingowe, kierować ofertę do właściwych osób, a także w odpowiedni sposób reagować na ich zachowania.

Podstawowym działaniem jest konfiguracja Google Analytics. Jest to narzędzie dedykowane przez Google i służy do analizy statystyk ze sklepu internetowego. Na samym początku musimy zadbać o konfigurację konta i implementację kodu w naszym sklepie internetowym. W agencji INB Marketing wdrażamy analitykę już na samym początku istnienia Twojego sklepu. Tak, abyś miał możliwość optymalizowania swoich działań i odpowiedniego promowania sklepu.
Jeżeli Twoje potrzeby i oczekiwania w kontekście analizy sklepu online wykraczają poza podstawową analitykę tego, co dzieje się w sklepie, możemy zaproponować Ci wdrożenie Google Tag Menagera. Jest to system, który służy do zarządzania skryptami (tagami) i pozwala m.in. na śledzenie konwersji z systemów reklamowych.

Jako specjaliści marketingu internetowego wiemy, że na popularność e-sklepu nie wpływają jedynie atrakcyjne ceny, ale też trafienie z ofertą do klientów zorientowanych na nasze produkty. Dlatego podczas projektowania sklepów internetowych zwracamy szczególną uwagę na działania SEO friendly. Podstawowym czynnikiem, który wpływa na widoczność sklepu w wyszukiwarce, jest pozycjonowanie. Odpowiednio zaplanowana i wdrożona strategia SEO wpływa na zwiększenie zasięgów i dociera do osób zainteresowanych naszą ofertą.

Czas poświęcony na wykonanie projektu sklepu internetowego jest uzależniony od poziomu rozbudowania e-sklepu, współpracy klienta z agencją INB Marketing oraz oczekiwań zleceniodawcy. W pierwszym etapie zapoznajemy się z ofertą, aby zaplanować strukturę sklepu online. W kolejnych krokach planujemy umieszczenie logo, grafik, zdjęć i tekstów. Podczas realizacji kierujemy się zasadami User experience oraz wymogami algorytmów Google. Po zaakceptowaniu projektu wdrażamy sklep internetowy i testujemy jego funkcjonalności.

Z uwagi na poziom zaawansowania prac stworzenie sklepu internetowego może trwać od kilku tygodni do kilkunastu miesięcy. Przy dużych, zaawansowanych realizacjach prace dzielimy na etapy tak, aby sklep mógł zostać uruchomiony możliwie szybko, a funkcjonalności, które nie są pierwszą potrzebą, dobudowujemy w kolejnych tygodniach i miesiącach. Przybliżony czas realizacji jesteśmy w stanie podać po zapoznaniu się ze wszystkimi wyżej wymienionymi elementami.

Zaprojektowanie sklepu internetowego to wieloetapowy proces, dlatego koszt uzależniony jest od ilości pracy włożonej w projekt i czasu poświęconego na jego realizacje. W zależności od potrzeb klientów prace nad przygotowaniem platformy e-commerce mogą obejmować przygotowanie: szablonu sklepu, elementów graficznych, formularzy, banerów oraz treści. W kolejnym etapie wdrażamy sklep internetowy i testujemy funkcjonalności. Ceny pakietów mogą się więc wahać od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Indywidualną wycenę sklepu internetowego możemy wykonać po zapoznaniu się z oczekiwaniami klientów.

Projektujemy sklepy internetowe dla klientów z całej Polski. Jesteśmy otwarci na komunikację online. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom kontaktujemy się z naszymi klientami za pośrednictwem platform Teams, Google Meet i innych. Zdalna komunikacja jest dla nas czymś naturalnym. Podczas spotkania jeden z naszych specjalistów zapoznaje się z Twoimi oczekiwaniami i wymaganiami. Przedstawia ofertę agencji INB Marketing, dostosowując szczegóły do Twoich potrzeb.

Na początku musisz zdecydować, jak będzie wyglądała strona główna. To miejsce, w którym należy pokazać, kim jesteś, co oferujesz i jakie masz produkty. Następnie zastanów się, jak będzie wyglądało menu, jak będą wyglądały kategorie oraz strona produktowa. Pomyśl o nawigacji w sklepie. Zadbaj o odpowiednie umieszczenie banerów informujących o nowych produktach bądź promocjach.

Aby zapewnić pozytywne wrażenie użytkownikom, testuj platformę e-commerce. Optymalizuj działanie e- sklepu. Przeanalizuj proces zakupowy. Dla wygody klientów ustal opcje dostawy czy płatności. Warto umożliwić użytkownikom zapis na newsletter dając w zamian ciekawego ebooka lub kupon rabatowy na pierwsze zamówienie. Dzięki temu pozostaniesz z nimi w kontakcie i będą mieli możliwość na bieżąco śledzić nowości i promocje w sklepie. Pamiętaj, aby zadbać o wszystkie zgody marketingowe i zagadnienia prawne (regulamin i polityka prywatności). Warto w przemyślany sposób skonfigurować stopkę, ponieważ, tam użytkownicy dość często szukają informacji formalno-prawnych.

Pamiętaj! Jeżeli użytkownikowi nie spodoba się Twój sklep online, będzie szukał ofert u Twojej konkurencji. Wybierze ten sklep internetowy, który ma lepsze warunki obsługi i w którym w prosty szybki sposób będzie mógł dokonać zakupu. Sklep internetowy to nie tylko strona internetowa, ale przede wszystkim to wszystko co dzieje się za jej pośrednictwem. To wybór różnych sposobów płatności, obsługa klienta i jego zadowolenie. Wszystko musi być dopracowane do najdrobniejszego szczegółu.

Zarządzanie produktami w sklepie internetowym to nie łatwy temat. To nie tylko zwrócenie uwagi klienta na produkt, ale także zapewnienie mu dobrej jakości obsługi i satysfakcji z zakupu.

Dużo zależy od rodzaju produktu. Ważne, żeby na początku odpowiedzieć sobie na kilka pytań i ustalić wszystkie szczegóły. Czy produkt należy do konkretnej kategorii? Czy ma warianty, które wymagają konfiguracji? Aby oferta w sklepie była atrakcyjna dla użytkownika, należy zadbać o unikalny opis produktu, monitorować jego cenę oraz ustawić odpowiednie opcje dostawy. Warto wyszczególnić parametry takie jak: wymiary waga czy stan na magazynie. Prowadząc sklep internetowy, należy systematycznie kontrolować dostępność produktów, a także wprowadzać zmiany, jeżeli zachodzi tak potrzeba.

Promocja sklepu internetowego to nie tylko krótkoterminowe działania marketingowe, ale przede wszystkim dobrze zaplanowana strategia. Działania reklamowe dla sklepów online powinny w pierwszej kolejności uwzględniać pozycjonowanie sklepu w wyszukiwarce Google, reklamę PerformenceMAX w Google Ads oraz reklamę w social media. Im większe działania reklamowe prowadzisz, tym lejek marketingowy jest szerszy i wpada do niego więcej potencjalnych klientów. Kolejnym etapem komunikacji z klientami jest remarketing prezentujący oglądane już produkty i namawiający do ponownego ich obejrzenia. Sklepów internetowych jest coraz więcej w każdej branży, a to sprawia, że musimy zyskać zaufanie naszego potencjalnego klienta. Aby tak się stało potrzebna jest stała widoczność, kampania edukacyjna, dlaczego warto kupić właśnie w Twoim sklepie a także prezentacja wartości jakimi kieruje się Twoja firma. Tutaj z pomocą przychodzi również remarketing, a także blog i newsletter.

Sklepy internetowe to dziś jedna z najpopularniejszych form prowadzenia działalności gospodarczej. Każdy może stać się ich właścicielem, nie trzeba bowiem posiadać odpowiednich uprawnień. Wystarczy mieć pomysł na biznes, dobry produkt, jeszcze lepszy marketing i odrobiny pomysłowości.

Sklep internetowy jest najlepszym sposobem na zdobycie nowych klientów. To najważniejsza korzyść z założenia sklepu internetowego. Nie musisz już reklamować swojego biznesu w prasie lokalnej czy w radiu. Poza tym oferuje Ci możliwość dotarcia do klientów z całej Polski, a nawet z zagranicy.

Oszczędzasz swój czas i pieniądze. Utrzymanie sklepu internetowego to niższe koszty prowadzenie działalności. Dzięki funkcjonalnym rozwiązaniom, jakie oferuje sklep online, możesz w prosty sposób zarządzać wszystkimi procesami.

Za pomocą tego CMS-a można stworzyć prawdziwie wszechstronną witrynę, która będzie spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

WordPress to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm, które chcą sprawnie prowadzić swoje interesy w Internecie. Jest łatwy w obsłudze i dostosowany do potrzeb każdego użytkownika.

Jeżeli chcesz przekonać się, ile możesz zyskać dzięki takiemu rozwiązaniu, to zapraszamy do kontaktu z agencją INB Marketing. Zaprojektujemy dla Ciebie sklep internetowy, który poprowadzisz samodzielnie. Nie będą Ci potrzebne żadne dodatkowe umiejętności, aby robić to profesjonalnie i z sukcesem!

Zaktualizowano: 01.12.2022

Opinie klientów o INB Marketing


Naszym zdaniem pisane testimoniale są mało wiarygodne, dlatego poprosiliśmy naszych Klientów, aby o naszej współpracy powiedzieli kilka słów przed kamerą. Najskuteczniejsze w marketingu zawsze były i będą rekomendacje.

Opinia Demi youtube
Anetta Szymanek

Salony Mody Ślubnej DEMI

Opinia Kulka youtube
Maciej Kulka

OSK Kulka, Rozliczanie Czasu Pracy Kierowców

Opinia Niedźwiedź youtube
Krzysztof Niedźwiedź

Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A., Kancelaria Niedźwiedź

Opinia Demi youtube
Katarzyna Jaworowska

Salon kosmetyczno - fryzjerski TINA

Opinia Kulka youtube
Jacek Orzeł i Mariusz Nenckarski

Grupa Orzeł Nenckarski

Opinia Niedźwiedź youtube
Tomasz Kośkiewicz

TMK Serwis

Opinie Google


Michał Janiszek, CEO

Głęboko wierzę, że nasza współpraca będzie źródłem obustronnych korzyści. Jestem również przekonany, że będzie ona naszym wspólnym ogromnym sukcesem otwierającym drzwi do wieloletniej współpracy, tak jak ma to miejsce w przypadku innych naszych Klientów z którymi współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli od 2011 roku.

Do każdej współpracy podchodzimy na partnerskich warunkach, więc jeśli w trakcie realizacji projektów występują nieprzewidziane okoliczności, to rozwiązujemy je elastycznie.

Michał Janiszek

Zwykły gość od niezwykłego marketingu, CEO