Projektowanie logo Lublin, projektowanie logotypu Lublin

Projektowanie logo


...czyli jak stworzyć znak, który będzie oddawał charakter Twojej firmy?

Zadzwoń lub wypełnij formularz, powiedz czego potrzebujesz, a my zapoznamy Cię z procesem oraz ofertą.

Formularz +48 603 774 922 Spotkanie Umów spotkanie

Porozmawiajmy o Twoim logo

Wypełnij formularz, przygotujemy dla Ciebie ofertę i skontaktujemy się z Tobą

Jesteśmy oficjalnym Partnerem:

Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner

Logo, które zostanie
zapamiętane przez Twoich Klientów


  • Logo to główny element rozpoznawczy Twojej firmy
  • To znak, który decyduje o zaufaniu
  • Na podstawie logo ludzie bardzo często określają, czy lubią daną markę czy też nie
  • To wbrew pozorom kilka dni pracy nad opracowaniem koncepcji, szkiców i doszlifowaniem ostatecznego projektu
  • To szansa dla Ciebie, aby zacząć prowadzić profesjonalny marketing
Projektowanie logo

Dlaczego warto wybrać nas?


26 lat doświadczenia

Zatrudniamy doświadczonych grafików, którzy od ponad 26 lat realizują wybitne projekty, zdobywają nowe kompetencje i wdrażają w życie kreacje wg. najnowszych trendów.

Wspólnie zrealizowaliśmy tysiące projektów graficznych dla klientów z różnych branż. Piękne projekty potrafimy zrobić nawet w 1 dzień, cuda zajmują nam chwilkę dłużej.

Nastawienie na realizację Twoich celów

Fajnie jest mieć ładną realizację w portfolio, ale jeszcze fajnie, gdy nasi klienci mówią: „tak, to jest dokładnie to o co chodziło”. Dla nas ważny jesteś Ty i efekty jakie dla Tobie dostarczamy.

Profesjonalne doradztwo

Nie zawsze będziemy zgadzać się z Twoimi koncepcjami, ale zawsze będziemy robić wszystko co w naszej mocy, aby stworzyć idealny projekt logo dla Twojej marki. Zawsze możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i spojrzenie na projekt z punktu widzenia jednocześnie estetyki, komunikacji marketingowej i psychologii sprzedaży.

Dlaczego warto wybrać INB Marketing?

Inny - Nowoczesny - Bliski ludziom

Przykłady
naszych realizacji


Unikatowe i dobrze widoczne logo może mieć bardzo duży wpływ na sukces Twojej firmy. Warto skupić się na nim jeszcze przed wejściem na rynek. Logo stanowi ważny element wizualny, a jego celem jest przyciągnięcie uwagi klientów. Powinno być unikalne, aby wyróżniać się na tle innych, a także wywoływać pozytywne skojarzenia. Musi być zgodne z wizerunkiem i obszarem działalności firmy. Jednocześnie nie może być zbyt skomplikowane czy abstrakcyjne, ponieważ nie zostanie zapamiętane. Jeśli szukasz projektanta graficznego, który pomoże Ci stworzyć oryginalne logo, skontaktuj się z nami. W INB Marketing pracują graficy z wybitnymi umiejętnościami graficznymi i wieloletnim doświadczeniem. Stworzą dla Ciebie projekt logo, który nie będzie przypadkowy, za to idealnie wpasuje się w Twoją markę i zapisze się w pamięci Twoich klientów.

Projektowanie logo rozpoczynamy od poznania oczekiwań klienta, określenia specyfiki branży i klientów docelowych. Analizujemy rynek i konkurencję, a w kolejnym kroku przystępujemy do projektowania logotypu oraz sygnetu. Nasz wizje przelewany na kartki papieru, a następnie do programów graficznych. Analizujemy wszystkie pomysły, wybieramy te, które według nas prezentują się najlepiej i prezentujemy je klientowi. Po wybraniu przez klienta projektu logo, który najbardziej przypada mu do gustu, modyfikujemy i dopracowujemy projekt do momentu uzyskania satysfakcjonującego efektu. Ilość modyfikacji ustalana jest poprzez wybór odpowiedniego pakietu.

Wybij się ponad konkurencję swoim unikatowym logo, które zostanie zapamiętane przez klientów i pomoże wywołać pozytywne skojarzenia z marką. Logo zwykle składa się z logotypu oraz sygnetu, czyli inaczej mówiąc z części słownej, gdzie ważny jest dobór odpowiedniej czcionki oraz ze znaku graficznego, które razem mają oddawać charakter firmy. Zdarza się, że projekt logo ograniczany jest jedynie do samego logotypu, lub sygnetu (chyba najpopularniejszy sygnet który samodzielnie tworzy logo to popularne jabłuszko Apple).

Dopracowany projekt logo pomaga w identyfikacji firmy dlatego warto zadbać o to, by było ono charakterystyczne i oryginalne. Ponadto powinno kojarzyć się ze specyfiką danej branży. Warto wybrać projektantów, którzy potrafią przekazać ideę i kreować wizerunek firmy. Z nami to możliwe. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i pasji stworzymy dla Ciebie unikatowy znak, który zostanie z Tobą na długie lata i będzie Cię reprezentował wszędzie tam, gdzie zajdzie taka potrzeba.

Dzięki zróżnicowanym cenom w naszej ofercie,  możesz wybrać pakiet, który będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Z naszej oferty korzystają duże firmy, średnie przedsiębiorstwa jaki i osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze. Niezależnie od tego, jak szeroki jest zakres Twoich usług, do każdego projektu podchodzimy z takim samym zaangażowaniem. Przed rozpoczęciem prac zaprosimy Cię do siedziby naszej agencji marketingowej w Lublinie lub umówimy się na telefon, aby przeprowadzić krótki wywiad dotyczący Twoich oczekiwań i działalności firmy. Zapytamy jakie masz preferencje dotyczące wyglądu i przekazu, który ma stać za znakiem Twojej firmy ponieważ zależy nam na stworzeniu wyjątkowego logo, które nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale przede wszystkim też zapadnie w pamięć Twoim odbiorcom.

Proces tworzenia rozpoczynamy od opracowania szczegółów dotyczących logo (lub analizy istniejącego, jeśli zachodzi taka potrzeba). Otrzymasz od nas kartę realizacji projektu w której poprosimy Cię o przedstawienie Twoich oczekiwań i przybliżenie działalności Twojej firmy. Następnie przedstawiamy nasze pomysły i czekamy na ewentualne sugestie klienta. Realizacja projektu logo uzależniona jest również od współpracy klienta z naszą agencją marketingową. Standardowo wynosi 7-10 dni roboczych.

Jeśli zaprezentowane projekty logo nie spełniają Twoich oczekiwań, a Ty chcesz dostosować projekt do swoich potrzeb, wystarczy, że precyzyjnie napiszesz do nas lub poinformujesz telefonicznie co Ci się podoba, a co chciałbyś poprawić. Oczywiście podczas projektu uwzględniamy modyfikację graficzną projektu dotyczącą zmiany czcionki, wielkości liter czy kompozycji. Ilość zmian uzależniona jest od pakietu, jaki wybierzesz, tak samo jak ilość koncepcji, które zostaną Ci zaprezentowane. Projektowanie logo to wymagający proces, dlatego początkowe wizje, zarówno Twoje jak i grafika, mogą nie być idealne. Dlatego właśnie w naszych pakietach masz możliwość wyboru większej ilości prezentowanych koncepcji oraz późniejszych modyfikacji jednej wybranej.

Moda nieustannie się zmienia, również w kwestii projektów graficznych i logo. Jako eksperci z wieloletnim doświadczeniem śledzimy na bieżąco nowości pojawiające się na rynku. Natomiast uważamy, że nie zawsze chwilowe trendy na określone typy znaków graficznych nie wyróżniają naszych klientów na tle konkurencji z danej branży. Nie skłaniamy się do tworzenia logo w stylu podobnym do innych firm. Projektując logo, dokładamy wszelkich starań, aby było ponadczasowe i towarzyszyło przedsiębiorcom przez długie lata. Oczywiście bierzemy pod uwagę oczekiwania naszych klientów, dzięki czemu wspólnie osiągamy pożądany efekt.

Ilość kompozycji uzależniona jest od wybranego pakietu i wacha się od 3 do 12 propozycji. Za propozycję logo rozumiemy oryginalny projekt graficzny i tekstowy, w żadnym wypadku delikatną modyfikację innego wariantu.

Jeżeli masz konkretną wizję w swojej głowie, możesz nam o niej napisać albo opowiedzieć. Możesz ją też naszkicować i przyjść do nas z kartką papieru lub wysłać zdjęcie. Wspólnie przeanalizujemy wszystkie szczegóły, wyciągniemy najlepsze elementy kompozycji i stworzymy wyjątkowy projekt logo, uwzględniając Twoją koncepcję.

Z naszej strony możesz liczyć na profesjonalne doradztwo. Jeżeli uznamy, że Twój zamysł nie jest zgodny z psychologią sprzedaży czy komunikacją marketingową zaproponujemy Ci inne rozwiązanie, które spełni twoje oczekiwania.

Zaktualizowano: 01.12.2022

Opinie klientów o INB Marketing


Naszym zdaniem pisane testimoniale są mało wiarygodne, dlatego poprosiliśmy naszych Klientów, aby o naszej współpracy powiedzieli kilka słów przed kamerą. Najskuteczniejsze w marketingu zawsze były i będą rekomendacje.

Opinia Demi youtube
Anetta Szymanek

Salony Mody Ślubnej DEMI

Opinia Kulka youtube
Maciej Kulka

OSK Kulka, Rozliczanie Czasu Pracy Kierowców

Opinia Niedźwiedź youtube
Krzysztof Niedźwiedź

Rodzinne Centrum Odszkodowań S.A., Kancelaria Niedźwiedź

Opinia Demi youtube
Katarzyna Jaworowska

Salon kosmetyczno - fryzjerski TINA

Opinia Kulka youtube
Jacek Orzeł i Mariusz Nenckarski

Grupa Orzeł Nenckarski

Opinia Niedźwiedź youtube
Tomasz Kośkiewicz

TMK Serwis

Opinie Google


Michał Janiszek, CEO

Głęboko wierzę, że nasza współpraca będzie źródłem obustronnych korzyści. Jestem również przekonany, że będzie ona naszym wspólnym ogromnym sukcesem otwierającym drzwi do wieloletniej współpracy, tak jak ma to miejsce w przypadku innych naszych Klientów z którymi współpracujemy od początku istnienia naszej firmy, czyli od 2011 roku.

Do każdej współpracy podchodzimy na partnerskich warunkach, więc jeśli w trakcie realizacji projektów występują nieprzewidziane okoliczności, to rozwiązujemy je elastycznie.

Michał Janiszek

Zwykły gość od niezwykłego marketingu, CEO