Filmy z Salonu Sukien ślubnych Demi – to kolejna udana realizacja:)

/, Ogólne, Strategia marketingowa, Wideo marketing, Wydarzenia, Zwiększanie sprzedaży/Filmy z Salonu Sukien ślubnych Demi – to kolejna udana realizacja:)

Filmy z Salonu Sukien ślubnych Demi – to kolejna udana realizacja:)

Cały dzień nagrań, dużo sprzętu, ludzi, 2 salony sukien, dziesiątki ujęć, przymiarek, a później kilkanaście dni montażu. Wszystko to dało świetny efekt końcowy, spełniając oczekiwania naszej Klientki.

Pani Anetta Szymanek – właścicielka salonów Demi i ekspertka mody ślubnej, poprzez realizację filmów chciała przede wszystkim pokazać szczegóły swojej pracy.

Naszym celem było pokazanie jak najwięcej, w dość krótkim czasie. To wymagało wielu różnych ujęć, złożonych później w dynamiczną całość.

Zdecydowaliśmy wspólnie, że materiał będzie podzielony na cztery filmy, aby w każdym znalazło się coś innego.

Pierwszy film, to opowiadanie Pani Anetty o początkach powstania firmy, o pasji, zaangażowaniu i inspiracjach, które pozwoliły na rozwój i zdobycie renomy.

Pani Anetta wprowadza nas także w tajniki całego procesu doboru sukni, a także odpowiada na najczęściej zadawane pytania.

Dzięki zaangażowaniu modelki Ewy na czas nagrania, można było zobrazować wszystkie etapy przygotowań i pomoc konsultantek w salonie.

Odc. 1.  Jak wybrać idealną suknię ślubną? Ewa przygotowuje się do ślubu. Salon Mody Ślubnej DEMI

Drugi film, to omówienie figury Ewy i dopasowanie do niej odpowiedniego fasonu sukni.

Pani Anetta przeprowadza także test kolorystyczny, który jest niezbędny, do podkreślenia indywidualnego typu urody.

Przy wyborze sukni cały czas biorą udział konsultantki – Justyna i Diana, które aktywnie pomagają w przymiarkach.

W filmie prezentowane są rożne typy sukien, aby pokazać przyszłym pannom młodym, jak krój sukni wpływa na ostateczny wygląd sylwetki.

Odc. 2. Jak wybrać idealną suknię ślubną? Odpowiedni krój i kolor sukni ślubnej – Salon DEMI

W kolejnym filmie Pani Anetta informuje o aktualnych trendach w modzie ślubnej, a także o źle dobranych kreacjach. Podkreśla, że w salonie Demi można znaleźć pomoc ślubną, nawet w wyjątkowych i nagłych sytuacjach.

Przewodnim tematem nadal jest wybór sukni dla Ewy. Po wybraniu tej najpiękniejszej, dobierane są odpowiednie dodatki podkreślające urodę Ewy.

Na koniec możemy poznać zespół konsultantek z drugiego salonu przy ulicy Lubartowskiej, gdzie także realizowane były nagrania. Agnieszka, Basia i Marta także pomagają w doborze idealnej sukni, a także dokonują poprawek i przeróbek krawieckich w wybranych kreacjach.

Odc. 3. Jak wybrać idealną suknię ślubną? Jakie dodatki wybierze Ewa? – Salon DEMI

Ostatni film, to podsumowanie całej realizacji i przejście przez wszystkie etapy doboru sukni i zaprezentowanie ostatecznego efektu.

Odc. 4. Jak wybrać idealną suknię ślubną? Błysk w oku Ewy – Salon DEMI

Naszym celem było pokazanie Pani Anetty jako eksperta, podkreślenie jej profesjonalnego podejścia, a także doświadczenia, z którego mogą korzystać klientki.

Pani Anetta przywiązuje ogromną wagę do jakości tkanin i staranności wykonania sukien. To także chcieliśmy wyeksponować w prezentowanych filmach.

W salonach Demi, klientki mogą zawsze liczyć na fachową pomoc konsultantek, których praca umożliwi każdej z panien młodych poczuć się pięknie i wyjątkowo w dniu ślubu.

Nagrania były zaplanowane pod kątem strategii contentowej, aby uzyskać jak najlepsze korzyści dla naszej Klientki.

Materiał jest spójny z wartościami firmy i powstawał w oparciu o wcześniej ustalony plan. Braliśmy pod uwagę to, kto będzie odbiorcą filmów i jakie reakcje ma wywołać.

Rezultat budzi zachwyt 🙂 O to co na pytanie czy filmy się podobają, odpisała Michałowi Pani Anetta:

„Czy mi się podobają? Bardzo mi się podobają:)

Naprawdę dobra robota 🙂

Serdecznie dziękuję całej ekipie i wszystkim zaangażowanym w ten projekt.

Obejrzałam trochę materiałów dotyczących tego tematu i wszystkie były nudne. Wywiady z paniami z salonów. My pokazaliśmy to zupełnie inaczej i to Twój

[Michale] pomysł :)”

Film, to najlepsza inwestycja, która sprawdza się dużo lepiej, niż jakakolwiek inna reklama.

Jeśli chcesz pokazać jak działa Twoja firma – film wywoła dużo lepszy efekt niż tekst lub inna forma reklamy. Otrzymujesz materiał, który możesz udostępniać i promować w dowolny sposób.

Chcesz, aby Twoja marka była rozpoznawalna? Strategia wideo-kontentowa to idealny sposób budowania wizerunku firmy oraz komunikacji z klientami 🙂

2017-03-28T12:26:32+00:00

Experts Creator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *