9 inspiracji na posty na Facebooku

//9 inspiracji na posty na Facebooku

9 inspiracji na posty na Facebooku

Założyć fanpage na Facebooku może praktycznie każdy, ale jego profesjonalna moderacja wymaga określonej strategii. Jeśli chcesz dobrze się wyróżnić, budzić zaangażowanie twoich fanów, a przede wszystkim kreować swój ekspercki wizerunek, to powinieneś dobrze to przemyśleć. Pomożemy Ci. Co zrobić, aby Klienci chętnie Cię obserwowali i chętnie kupowali?

Materiały video

screen wideo na fb INB - możesz użyć 2 screeny

Nawet krótki filmik ubarwi twój przekaz. Pozwoli Ci również przebić się przez barierę internetowej anonimowości i pokazać kim naprawdę jesteś. Trudno o narzędzie, które lepiej zaprezentowałoby twoją pasję. No, może za wyjątkiem…

Facebook Live

Od pewnego czasu istnieje możliwość tworzenia na Facebooku relacji na żywo. Pragniesz spontanicznej relacji z twoimi Odbiorcami, która przełamie ich uprzedzenia? Masz możliwość to zrobić.

Cytaty

Proste, prawda? Wszyscy kierujemy się określonymi wartościami oraz utożsamiamy się jakimiś autorytetami. I chcemy to pokazywać. Wszyscy poszukujemy życiowej drogi, albo tego, co pozwoli się nam na niej określić. Wykorzystaj to.

Posty eksperckie

Posty eksperckie

Co przez to rozumieć? Rób to, co robi każdy ekspert. Dziel się swoją wiedzą, doświadczeniem i opiniami. Masz ich pod dostatkiem. Pokaż więc na co Cię stać.

Odnośniki do twojego bloga

Nie zapomnij o tym, że marketing nie składa się z kilku różnych, luźno dobranych elementów. Twój przekaz musi być spójny. Nie zapomnij więc integrować różnych kanałów komunikacji. Dzięki temu w pełni zaprezentujesz swój potencjał.

Selfie!

Zdjęcia z pracy

To nie tylko domena Instagrama, ale również Facebooka. Twoi Klienci chcą Cię widzieć nie tylko jako profesjonalistę. Będą bardziej skłonni Cię zaakceptować, jeśli pokażesz im twoją prawdziwą twarz.

Selfie-Video

Wyciągnij wnioski z tego, co już przeczytałeś. Chcesz być autentyczny? Wyciągnij komórkę i nakręć krótkie video. Daj twoim followersom pokazać trochę „kulis” swojego biznesu, a zdobędziesz ich serca.

Infografika

Nie zaszkodzi, jeśli raz na jakiś czas przekażesz trochę swojej wiedzy w atrakcyjny sposób. Pomyśl tylko… Co przekona Cię bardziej? Dobrze zrobiona infografika czy przydługi monolog?

Zdjęcia zza kulis

Zdjęcie zza kulis

Jesteś na ważnym branżowym wydarzeniu? Więc czemu tego nie pokażesz. Spraw, aby twoi Odbiorcy poczuli, że są tam z Tobą, a chętnie się odwdzięczą.

To jeszcze nie wszystko. Chcesz szczegółowo wiedzieć jak wdrożyć to w życie? Poświęć kilka minut i zapoznaj się z kolejną pigułką wiedzy i włącz video od Michała.

2017-03-28T12:26:32+00:00Tags: , , |

Experts Creator

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *